Bezpečné použití Veet

Tipy : Bezpečné použití Veet

Všechny produkty Veet jsou navrženy tak, aby vám přinesly sametově hladkou pleť v pohodlí vašeho domova. Chcete-li dosáhnout těch nejlepších výsledků, je důležité, abyste učinila opatření pro dosažení co nejlepšího výsledku v podobě krásné pokožky.

Před použitím jakéhokoliv epilačního produktu proveďte test na kůži. Aplikujte a odstraňte přípravek na malé ploše, kterou chcete epilovat. Následujte pokyny k použití. Pokud po 24 hodinách nedojde k nepříznivé reakci, můžete i nadále produkt používat. Bez ohledu na to, který Veet si vyberete, prečtěte si a dodržujte všechny pokyny na obalu, a to před zahájením odstraňování chloupků.


Pokud se rozhodnete používat vosky, doporučujeme připravit chloupky peelingem, a to 24 hodin před aplikací. Dosáhnete tak nejlepších výsledků. Stojí to za to, zvlášte pokud trpíte na zarůstání chloupků. Pokud provádíte depilaci pro zvláštní příležitost, učiňte tak nejméně jeden den předem. Za tu dobu zarudnutí z vaší pokožky zmizí.

Produkty Veet účinkují nejlépe na čisté a suché kůži. Přirozeně se vyskytující mastnota nebo zbytky hydratačních krémů mohou mít dopad na účinnost všech produktů Veet. Proto před zahájením omyjte a osušte místo, které chcete depilovat.

A nezapomeňte, že Veet má speciální řadu výrobků určených pro citlivou pokožku.

Podle následujících tipů, můžete jednoduše vybrat svůj oblíbený způsob epilace a můžete nastavit tvář, ať už jste kdekoli!